PROFILAKTYCZNO-LECZNICZE TAMPONY ZIOŁOWE DLA KOBIET !

BEAUTIFUL LIFE – medycyna chińska.

Natura dała nam wszystko, abyśmy mogli być zdrowi !

Nie sięgajmy po chemiczne leki z apteki, tylko oddajmy się naturze i obserwujmy jak reaguje nasz organizm.

Nie zgadzajmy się na przepisywanie leków w ciemno, prośmy lekarzy o leczenie przyczyny a nie objawów !

Z takim o to przesłaniem zwracam się do osób, które będą czytać ten wpis.

 • Dla tych kobiet, które chcą świadomie przygotować organizm na potomstwo.
 • Dla tych kobiet, które dbają o swoje zdrowie.
 • Dla tych kobiet, które są zabiegane i nie mają czasu na skomplikowane kuracje oczyszczające.
 • Dla tych kobiet, które nie znalazły rozwiązania w medycynie akademickiej na swoje problemy ze zdrowiem.

 

Podzielę się troszkę moją historią – jak trafiłam na tampony lecznicze.

Z tamponami zetknęłam się na wizycie konsultacyjnej u prof., Sergieja Batieczko, który mimo że jest chirurgiem z 40 letnim doświadczeniem, od kilku lat leczy tylko metodami naturalnymi. www.batieczko.pl

Ponieważ jestem chora na 3 choroby autoagresywne i bardzo aktywna jeszcze zawodowo, nie mogłam sobie pozwolić na kurację oczyszczające prof. Batieczko, bo to wiązałby się z wyłączeniem z życia zawodowego na 6 tygodni. Zapytałam Go, czy jest szansa, abym mogła oczyścić organizm z toksyn w inny sposób niż proponuje mi do tej pory ?

Profesor oburzony, że tak lakonicznie traktuję swoje zdrowie, po krótkim namyślę powiedział :

„Tak przepiszę Pani tampony ziołowe, które ściągają toksyny z całego organizmu kobiety”. Powinna Pani odczuć poprawę stanu zdrowia już po zastosowaniu 6 sztuk w jednej kuracji”. Podał mi też przykład pacjentki – śpiewaczki operowej, która cały rok koncertowała i nie miała czasu na jego kuracje, ale regularnie stosowała tampony. Badania kontrolne wyszły zdumiewające dobre, przede wszystkim poprawiła poziom TSH, wyregulowała chorą tarczycę.

Jak u mnie przebiegało leczenie ?

Oczyszczanie organizmu odbywało się niemalże już w pierwszej dobie po założeniu pierwszego tamponu. Było intensywne i bardzo obfite. Odczuwałam ból w okolicach lędźwi, nerek – to był syndrom oczyszczania układu moczowego. Po założeniu drugiego tamponu, oczyszczanie było już mniej intensywne i mniej odczuwalne fizycznie. Przy 3 tamponie było już praktycznie nieodczuwalne dla mnie. Zrobiłam przerwę –  dwa tygodnie i potem zastosowałam kolejne 3 szt. według zaleceń lekarza. Po kuracji wykonałam badania w kierunku tarczycy: TSH, FT3 i FT4 – wszystkie wyszły prawidłowe. A skutkiem ubocznym był spadek masy ciała – schudłam 5 kg w dwa miesiące, gdzie w ciągu ostatnich kilku lat nie mogłam tego zrobić nawet na diecie.

Tampony – wkładki sprowadzam bezpośrednio z Chin, miedzy innymi dla siebie ze sprawdzonego źródła. W Chinach mam przyjaciółkę, która kupuję dla mnie tampony w aptece medycyny chińskiej,

nie na Aliexpress !

Tampony są wyprodukowane w Chinach. Receptura prastarych źródeł chińskiej naturalnej medycyny, sięgająca 5000 lat.
Profilaktyczno-lecznicze wkładki – tampony „ Beautiful Life” zawierają kilkadziesiąt rodzajów naturalnych tradycyjnych składników chińskiej medycyny.

 

Ziołowe tampony efektywnie dezynfekują i pomagają o wiele szybciej osiągnąć pożądane efekty, niż w przypadku terapii tradycyjnych dotyczących schorzeń ginekologicznych. Medycyna współczesna najczęściej sugeruje przyjmowanie antybiotyków lub leków doustnie, co wydłuża czas reakcji organizmu na schorzenie.

Badania laboratoryjne potwierdzają, że produkt jest całkowicie bezpieczny oraz dający rewelacyjne regenerujące efekty u stosujących go kobiet.

Tampony działają efektywnie przy następujących schorzeniach ginekologicznych:

 • zapalenie wewnętrznej śluzówki macicy,
 • zapalenie jajników,
 • moczenie nocne,
 • nadżerki,
 • włókniaki,
 • nie trzymanie moczu,
 • patologia szyjki macicy,
 • endometrioza,
 • policystoza,
 • fibroma,
 • bezpłodność,
 • mastopatia,
 • mlecznica,
 • niedoczynność tarczycy,
 • stres

Przy regularnym użyciu wkładek – tamponów ziołowych Beautiful Life zaobserwowano także kosmetyczne poprawy zdrowia kobiet:

 • poprawia się kolorytu skóry,
 • znikają przebarwienia skóry

Profilaktyczno-lecznicze wkładki Beautiful Life:
-odpowiadają standardom ISO 2001(międzynarodowe standardy jakości)
-wyprodukowane w zaostrzonych sterylnych warunkach
-nie zawierają chemicznych dodatków
-ponad 1000 klinicznych badań potwierdziło że wkładki „Beautiful Life” są nietoksyczne, nie maja efektów ubocznych.

Główne składniki:
1.”Smocza Krew” -sok z chińskiego drzewa smoka (Dracena draco):
-silne działanie przeciwzapalne;
-środek gojący rany, antyseptyk
-przeciwobrzękowy.
2.Bez
– działanie antybakteryjne, przeciwzapalne,
– środek obniżający gorączkę
3.Kamfora Borneańska
-działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe;
-środek miejscowo pobudzający mikro cyrkulację krwi, w wyniku czego likwiduje obrzęki przy stanach zapalnych.
4 Dzięgiel chiński (Angelika)
-zawiera estrogeny i fitohormony, w wyniku czego naturalnym sposobem przywraca hormonalną równowagę kobiety.
-podwyższa libido oraz seksualne doznania kobiety.
4.Akacja (Robinia pseudacacia)
-działanie przeciwbólowe;
-naturalnie regeneruje śluzówkę wewnątrzmaciczna
-normalizuje cyrkulację krwi-likwiduje swędzenie i pieczenie.

W trakcie stosowania tamponów, należy zwiększyć higienę intymną, możemy zobaczyć na bieliźnie lub wkładce różne zabrudzenia, nie należy martwić się tym – jest to naturalny proces oczyszczania. Należy  zmieniać bieliznę i wkładki częściej niż zwykle. Sznureczek zanieczyszczenia wyprowadza na zewnątrz i o to chodzi nam, ale uwaga w drugą stronę też to działa ….

Bielizna powinna być pozbawiona sztucznych dodatków, wskazana bawełna, unikać obcisłych spodni czy leginsów, rajstopy nosić tylko wtedy, gdy nie mamy możliwości założenia przewiewnej luźnej garderoby. Środki używane do higieny intymnej jak najbardziej naturalne na przykład mydło aloesowe w płynie, przy podrażnieniu zewnętrznych części intymnych, pieczeniu lub swędzeniu absolutnie nie stosować preparatów chemicznych na przykład przeciwgrzybiczych. Pić więcej czystej wody niż zwykle.

Oddziaływanie zawartych w tamponach ziół chińskich wykracza po za drogi moczowo-płciowe ze względu na przebieg meridianów w tej części ciała. Meridian wątroby zaczyna się na stopie przechodzi przez brzuch, narządy płciowe przez żołądek do wątroby oraz pęcherzyka żółciowego następnie przez klatkę piersiową, gardło do twarzy i oka. Inny ważny meridian pęcherzyka żółciowego zaczyna się na zewnętrznym kącie oka przechodzi przez klatkę piersiową do brzucha i w okolicach pachwiny łączy się z głównym meridianem powierzchownym. Kolejne meridiany serca, jelita cienkiego, osierdzia i potrójnego ogrzewacza również nie omijają jamy brzusznej. Drugi co do wielkości meridian ciała ludzkiego to meridian żołądka łączy podstawę jamy nosowej z meridianen pęcherza moczowego, jego początek znajduje się na twarzy poniżej gałki ocznej. Najdłuższy meridian ciała ludzkiego to meridian pęcherza moczowego, jest bardzo ważnym kanałem energetycznym dla działania naszych globulek. Meridian nerek swoim zasięgiem obejmuje wątrobę, płuca i gardło, ten meridian często wykorzystywany jest do leczenia dróg moczowo-płciowych.

W świetle tradycyjnej medycyny chińskiej działanie dopochwowych globulek nie powinno dziwić, jeśli nastąpi poprawa w innych obszarach naszego ciała. Często pacjentki doznają znacznej poprawy przewlekłej choroby zatok, chronicznych zapaleń gardła lub oskrzeli, oczywiście pobliskiego pęcherza, tłumaczy się to tym, że inne jamy ciała fizjologicznie lub patologicznie wypełnione płynem, śluzem, bardzo gęstym śluzem również mogą ulec oczyszczeniu z patologicznej zawartości. Część meridian zaczyna się na twarzy, blisko oczu stąd bierze się opis, że księżniczki chińskie z dworu cesarskiego stosujące tego typu środki cieszyły się piękną cerą, blaskiem oczu nie mówiąc już o doznaniach płynących ze strefy intymnej – były wspaniałymi kochankami jednym słowem.

Doświadczenia i opinie kobiet stosujących tampony w Polsce potwierdzają : wyleczenie uporczywych upławów, grzybic i mieszanych zapaleń, mięśniaków, torbieli jajników, nawet endometriozy. Uporczywe bóle zatok ustępowały na skutek opróżniania z wydzieliny.


Sposób użycia:
1.Czystymi rękami otworzyć sterylne opakowanie.
2.Przed użyciem wkładki odwinąć sznurek. Dla wygody na końcu można zawiązać supełek.
3.Przed wprowadzeniem trzeba się maksymalnie rozluźnić oraz wprowadzić wkładkę najgłębiej jak się da( pomiędzy szyjka macicy a jej tylna ścianka) przy czym koniec sznurka powinien się znajdować na zewnątrz. Prawidłowo ulokowana wkładka nie sprawia żadnego dyskomfortu.
4.Po upływie trzech dni koniecznie usunąć wkładkę regenerująca Beautiful Life przy pomocy sznurka-tak samo jak usuwamy tampony.
5.Po 24 godzinach można włożyć kolejną wkładkę.
6.Zaleca się odbywać stosunki płciowe po 3-ch godzinach od usunięcia wkładki.

Uwaga!
1.Tampony Beautiful Life przeznaczone dla kobiet w celu profilaktyki lub w trakcie ginekologicznych zachorowań.

2.Zabrania się używać kobietom ciężarnym oraz dziewicom, a także podczas miesiączkowania.
3.Nie używać osobom uczulonym na jakikolwiek naturalny składnik wkładki.
4.Wkładki przeznaczone wyłącznie do użytku dopochwowego.
5. Podczas używania tamponów nie zaleca się życia intymnego .
6.Nie używać 3 dni po oraz 3 dni przed miesiączkowaniem.
7.Zaleca się profilaktycznie zastosować 6 wkładek : 3 wkładki ( każda przez 3 dni) w odstępie 24 godzin, kolejne trzy po dwutygodniowej przerwie.
W przypadku przewlekłych zachorowań dla pełnego efektu niezbędne powtórzenie 2-3 pełnych terapii profilaktycznych (12-18 wkładek Beautiful Life).


Zalecenia, sugestie

1.Przy normalnym (regularnym) cyklu miesiączkowym w ramach profilaktyki zaleca się używać 2 tampony miesięcznie celem efektywnej normalizacji flory bakteryjnej .
2.Po stosunku bez zabezpieczeń wystarczy wykorzystać 1 tampon zapobiegając tym ryzyko zachorowań przenoszonych tą drogą.
3.Przy korzystaniu z wód otwartych oraz miejsc publicznych (basen, sauna, jezioro, rzeka, morze) wystarczy jedna wkładka dla zabezpieczenia się od infekcji oraz niepożądanych bakterii.
4.Podczas podróży

Jeśli zaciekawiłam Cię tym produktem, to bardzo się cieszę zapraszam do zakupu

DETOKSYKACYJNE TAMPONY ZIOŁOWE – CHIŃSKIE

Jeśli masz pytania, dzwoń : 535587753

Zapraszam na grupę na facebooku : Dla zdrowia i urody

 

 

 

Polub i udostępnij: