ATELOKOLAGEN – urzekający produkt  i urzekające kobiety, które go stosują !

Zobacz jak perfekcyjnie zbudowana jest helisa kolagenu naturalnego i równie perfekcyjnie możesz zadbać o wygląd swojej skóry.

Atelokolagen jest kosmetykiem anti-age z rodziny transdermalnych żeli kolagenowych, jakie wytwarzane są tylko w Polsce  i prawdziwym arcydziełem biotechnologii białek. Na tę unikalną kompozycję składają się trzy rodzaje niskocząsteczkowego kolagenu. Pierwszy to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują konformację potrójnej helisy – TROPOKOLAGEN.Drugi TO ATELOKOLAGEN, czyli kolagen w postaci również trójspiralnej, który poprzez poddanie działaniu pepsyny uzyskuje znaną do tej pory tylko wytwórcom leków idealną czystość biologiczną, dzięki czemu stosowany jest również do zabiegów ostrzykiwania skóry.
Trzecim jest PROKOLAGEN, czyli łańcuchy peptydowe, które w procesach kolagenogenezy dopiero tworzą spirale kolagenowe.

ATELOCOLLAGEN został pierwotnie opracowany przez wybitnych naukowców jako medycznej jakości surowiec do regeneracji tkanek.Telopeptydy, które znajdują się na końcach trójchelisy tropokolagenu odpowiadają za immunogenność białka -czyli procesy obronne organizmu. Innymi słowy oznacza to, że organizm może rozpoznać (poprzez telopeptydy) tropokolagen i uznać go za białko, które nie jest pochodzenia ludzkiego.

Atelokolagen nie posiada telpeptydów, organizm traktuje takie białko jako ludzkie. Dlatego też stosowany jest w medycynie , jako jedyny z kolagenów, do transportu leków oraz przeszczepów. Dzięki mniejszym od tropokolagenu rozmiarom, penetruje najgłębsze partie skóry.

Model helisy kolagenowej zanurzonej w hydrożelu zbudowany został m.in. z elastyny oraz z niejonowego złota, które w synergii z peptydami kolagenowymidziała na zasadzie pompy jonowej: przyspiesza migrację składników aktywnych,wymianę mikroelementów, stymuluje proces oczyszczania organizmu drogą skórną. Zapobiega przebarwieniom, oddziałuje kojąco, antybakteryjnie, biostymulująco.

Atelokolagen COLWAY zawdzięcza swą aksamitność serycynie, czyli płynnemu jedwabiowi, swój aromat olejkowi różanemu, a świetną wchłanialność  –zastosowaniu po raz pierwszy w kosmetologii tak niewielkich agregatów białkowych w kompleksie kolagenowym.

Wszystkie żele kolagenowe oferowane przez Colway tworzą natywne, transdermalne i aktywne biologicznie białka. To unikalne w skali światowej produkty anti-age o uznanej efektywności i wieloletniej renomie, które w odróżnieniu od tysięcy kremów – nie walczą ze skutkami, lecz uderzają w przyczynę. Główną przyczyną powstawania zmarszczek, jest deficyt kolagenu.

Dzięki zaawansowanej biotechnologii, składniki kosmetyku wspierają stabilność temperaturową konformacji przestrzennej cząsteczek i inne właściwości fizykochemiczne produktu. Atelokolagen Colway nie wymaga więc specjalnej ochrony temperaturowej. Należy go przechowywać jak każdy inny kosmetyk.

Aktywacja biologiczna molekuł zachodzi powyżej 34°C, czyli w momencie kontaktu ze skórą.

Złotą helisę tworzą: kolagen, elastyna, złoto oraz naturalny olej różany.  Całość została zawieszona w doskonale oczyszczonym i gęstym żelu atelokolagenowym.

Żel ten zachowuje swą transparentność dzięki wyeliminowaniu w całości reszt zanieczyszczeń biologicznych, które występują naturalnie przy „starej metodzie” ekstrakcji kolagenu (np. reszty tłuszczy). Dzięki tak wysokiemu oczyszczeniu udało się „umieścić” w tej samej objętości więcej niż dwa razy więcej molekuł kolagenu. Według naszej wiedzy na całym świecie nie istnieje naturalny produkt kolagenowy zawierający ich tak wiele. Ma to niewątpliwie korzystny wpływ na tempo powrotu skóry do idealnego stanu.

Zawarte w nim drobiny 24 karatowego złota wprowadzają kolagen w głębsze warstwy skóry, działają kojąco i antybakteryjnie, pobudzają produkcję elastyny i kolagenu. Atelokolagen to produkt, który rozświetli Twoją skórę. Niejonowane złoto w synergii z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej.

Olimpia Baranowska, współtwórca Atelokolagenu i Atelokremu MC2 Biomimetyczno – Ciekłokrystalicznego charakteryzuje go w następujący sposób:

Atelokolagen posiada:

– największe właściwości nawilżające ze wszystkich typów kolagenu
– najwyższą skuteczność wiązania wody w skórze
– zdolność najgłębszej penetracji skóry

To właśnie ten wyjątkowy składnik pozwala nam zatrzymać czas i przeciwdziałać starzeniu się naszej skóry.

Skoro polscy naukowcy dowiedli, że kolagen działa wielokierunkowo: pomaga medycynie i medycynie estetycznej, korzystajmy z tych osiągnięć i zadbajmy o siebie !

Codzienne stosowanie kolagenu jako serum przed nałożeniem kremu zniweluje drobne zmarszczki, a przede wszystkim opóźni powstanie nowych.

Po co Ci zmarszczki i przebarwienia, po Ci inwestycja w drogie i inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej ? Wypróbuj Atelokolagen i ciesz się zawsze pięknym wyglądem 🙂

Przekonaj się sama na własnej skórze 🙂

Polub i udostępnij: