PIJ WODE NAJPEWNIEJ

Woda jest tak oczywistym produktem, że niestety jej nie doceniamy.

Codziennie nieograniczenie płynie nam z kranu.

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny ogłasza:  „pijmy wodę z kranu”, po czym Pani z sanepidu kupuje u mnie urządzenie do produkcji „żywej wody”. Dlaczego tak jest?

Bo w Polsce mamy co rusz niewydolne układy oczyszczania. Kilka dni temu była kolejna awaria w Opolu, link do tego wydarzenia w komentarzu.

Jeszcze pamiętamy Rzeszów z legionellą i zjawisko śnięcia ryb zostało zauważone w województwie dolnośląskim i lubuskim w sierpniu tego roku.

Czy dalej pijesz wodę z kranu? Nawet przegotowaną?

Zgodnie ze statystykami, Polacy wydają na wodę butelkowaną 3 miliardy złotych rocznie, a w ciągu 12 miesięcy wypijają 4,5 miliarda butelek wody.

Większość z nich ląduje na wysypiskach, w lasach, rzekach i nie poddajemy jej recyklingowi. Dodatkowo, do produkcji jednej plastikowej butelki potrzeba 26 litrów wody oraz ksenoestrogeny, czyli bisfenol lub ftalany. Czyli wraz z wodą wypijamy chemię.

Jeśli interesuję Cię dostęp do naprawdę dobrej, niemalże „źródlanej wody”, zapytaj mnie, bo temat wody jest mi bardzo znany i bliski. Codziennie uczę innych „żywej wody” i codziennie rekomenduję jedno z najlepszych rozwiązań, które są dla ludzi bezpieczne – 5 cio stopniowy system filtracji wody oparty na złożu jonowymiennym – czyli minerałach. Produkuję wodę czystą z 4 parametrami „żywej wody”.

  • Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej jak działa system filtracji napisz do mnie w komentarzu: „woda”.
  • Jeśli chcesz dostać darmowego e- booka „Żywa woda źródłem zdrowego życia” – napisz do mnie w komentarzu „e-book”
  • Jeśli chcesz wziąć udział w wyzwaniu opartym na piciu przez jeden, dwa, lub 3 dni tylko wody. Napisz do mnie w komentarzu: wyzwanie”
  • Jeśli chcesz zarabiać na „żywej wodzie” – napisz do mnie w komentarzu: „chcę”

 

Jako jedyny zostaliśmy docenieni przez Kapitułę :  „Businesswoman & life Awards.

LIDER NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI “ŻYWEJ WODY”.

Więcej o tym urządzeniu przeczytasz tutaj:

AQUA TECH – PRODUKCJA ŻYWEJ WODY

 

Polub i udostępnij: